logo-mini

درباره ما

به منظور استفاده کارآمد از فضای اداری و توانایی تغییر محیط بدون اختلال,استفاده از سیستم های پارتیشن بندی یک ضرورت است.

طراحی خاص و منحصر به فرد و خلاقانه پارتیشن های اداری “ واریا ”میتواند مناسب ترین راه حل برای شما باشد زیرابهترین و کارآمدترین مجری خلق سازمان با واحدهای مجزا برای فضاهای اداری شما پارتیشن های اداری ما میباشند.

“ واریا ” توليدكننده پارتيشن هاي اداري مدرن و منحصربفرد در ايران مي باشد. که از سال۱۳۸۳ به جهت ایجاد نوآوری در پارتیشن های دوجداره پروفیلی پا به عرصه این بازار داخلی نهاده است. ويژگي محصولات “ واریا ” خلاقيت و نوآورانه بودن در طراحي و اجرا مي باشد و در زمينه پارتيشن هاي دوجداره پروفیلی با ارائه دومدل با نام های تجاری “ آرسیما ” و “ نرسی ” تحول جديدي در طراحي و توليد پارتيشن هاي دوجداره را آغاز نمود كه هيچ نمونه مشابهي در ایران نداشته و توانسته روش نويني در اجراي سيستم هاي پارتيشن بندي پروفیلی از جنس آلومینیوم آنادایز شده طبق استاندارد آلیاژ آلومینیوم ۶۰۶۳ شده ایجاد نماید و تولیدکاملا سفارشی مطابق با محیط شما .

درساخت پارتیشن های “ واریا ” از استراکچرهای پروفیلی آلومینیومی مخصوصی جهت کادربندی به عنوان قطعات اصلی پارتیشن استفاده می گردد که خود حالت دوجداره بودن را دارست .از MDF جهت پرکردن سطح ، از شیشه های ۴میل (سکوریت) جهت تبادل نور ،از پرده های تیغه ای شاخک دار جهت محفوظ کردن شیشه ها و از داکت های داخلی جهت گذرکردن کابل وسیم ها استفاده می گردد. این نوع پارتیشن قطری ثابت( ۱۱/۲ سانتی متر)دارد ،عرض وارتفاع آن نیزبسته به محیط کاملا متغیر است.